• Бегонії (35) Махрова бегонія (Double flowering begonia) - рослина висотою 25-35 см. Квітки махрові, схожі на троянди, різноманітнього забарвлення, до 11 см в діаметрі. При посадці в березні на розсаду цвіте з кінця червня до жовтня. Ампельна бегонія (Begonia pendula) - довжина стебла 30-50 см. Квітки різноманітного забарвлення, 6-10 см в діаметрі. При посадці в березні на розсаду цвіте з кінця червня до жовтня. ..


  • Гладіолуси (132) Опис: батьківщина - тропічні і субтропічні райони Африки і Середземномор'я, Середня і Південна Європа, Середня Азія, Західний Сибір. Відомо близько 200 видів. Рослини багаторічні, бульбоцибульні. Стебла вертикальні, негільчаті, поодинокі, облистнені, 50-150 см заввишки. Листя лінійне або мечоподібні 50-80 см завдовжки. Піхви листя замикаються навколо стебла, надаючи йому додаткову міцність. Квітки зібрані в одностороннє, двостороннє або спіральне колосоподібне суцвіття до 80 см завдовжки,..

  • Глоксинія (6) Глоксинія </ strong> (лат. Gloxinia) - рід рослин сімейства Геснерієві. Названий на честь німецького ботаніка і лікаря Беньяміна Петера глоксиній ..  • Кали (60)Це кімнатні, а ще садові бульбові рослини з кореневищем з сімейства Ароїдні (Araceae), батьківщина яких Африка. У культурі з 1687 року. Назва рослини не рідко змінювалася, її називали то Calla, то Richardia. Зрештою, рід був названий на честь італійського ботаніка XIX в. - Ф. Зантедескія - Zantedeschia. Види ростуть на важких глинистих і мулистих грунтах на сирих, періодично пересихаючих галявинах, по берегах річок в Південній Африці. Калла тіневинослива і вологолюбна. Любить яскраве, але розсія..


  • Лілейники (34) Трав'янисті кореневищні багаторічники. Додаткові корені шнуровідние, часто м'ясисті, потовщені, що допомагає рослинам протистояти посусі, іноді утворюють столони. Прикореневі листя дворядні, широколінійні, цельнокрайниє, прямі або дуговидно вигнуті. Квітки великі, частіше воронкоподібні, шестіраздельним з невеликою трубкою, зібрані по 2-10 в розлогі суцвіття, в основному жовті, помаранчеві, рожеві, червонувато-коричневі. Одночасно розкриваються 1-3 квітки, загальна тривалість цвітіння..


  • Півонія (86)Paeonia (півонія). За красою квіток та декоративного листя їм по праву належить одне з перших місць серед садових багаторічників. Великі, пастельні або яскраво забарвлені квітки гарні і на кущі, і в зрізку, дивно приємний їх аромат. Ажурне пишне листя зберігається до пізньої осені, коли з темно-зеленого стає багряне. Кущі півонії і без квітів привабливі в саду на фоні газону і в квітнику. Рослини ці довговічні. Вони десятиліттями ростуть на одному місці без пересадки.Для сортових півоній має бут..

  • Півонія деревовидна (11) Чагарник, що досягає висоти 1,5-2 м, з великими яскраво-зеленими дваждиперістие листям. На одному кущі може бути від 30 до 70 квіток. Діаметр кожного від 20 до 25 см. Забарвлення пелюсток біла з темно-малиновим плямою в основі. Пелюстки щільні гофровані. Добре помітні великі численні тичинки з яскраво-жовтими пильовиками. Тривалість цвітіння куща 12-14 днів, а при прохолодній погоді більше. Рослина декоративно і після цвітіння через незвичайної форми листя і плодів. ..  • Рябчики (8) Рябчик імператорський - багаторічна цибулинна трав'яниста рослина, іноді досягає 1,5 м у висоту. Цибулина майже кулястої форми, до 10 см в діаметрі, з різким запахом.    Листя ланцетовидні, розташовані на стеблі в 3-4 колотівках по 4-8.    Прицветники численні, в кількості до 20, розташовані над суцвіттям. Квітки в числі 3-5, в одиночному зонтичному суцвітті на верхівці втечі. Оцвітина дзвонові, червоного або оранжевого кольору (у багатьох декоративних ..


  • Тюльпани (194)Напевно, усі знають очікування весни. Коли тільки повіяло теплом, промінчики сонця починають зігрівати землю і природа оживає. Один з перших квіток, який навесні дарує оточуючим свою благородну красу - це тюльпан. Шикарний весняний красень, наповнить сад фарбами, енергією, різноманітністю форм і забарвлень. А головне - нікого не залишить байдужим. Тюльпан - це багаторічна цибулинна трав'яниста рослина, що належить до сімейства Лілійні (Liliaceae). Хоча Голландію і називають Країною тюльпа..

  • Хоста (Hosta) (78)Hosta (Хоста) - багаторічні рослини з компактним або коротко гіллястим кореневищем. Листя прикореневі, на черешках, порівняно великі, різного забарвлення і форми: зелені, блакитно-сизі, строкаті, від узколанцетних до широкояйцевідних. Квітконоси майже не облистнені, великі, у деяких видів до 120 см заввишки. Квітки воронкоподібні або воронковидно-дзвонові. Хости - довгожителі серед багаторічників. Їх кущі, на відміну від багатьох інших рослин, з віком стають пишніше і красивіше і зберігають деко..


  • Клематиси (90) Clematis (клематис) - великі чагарникові ліани з пагонами довжиною від 2 до 4 м і добре розвиненою кореневою системою. Залежно від величини квітки, розрізняють мелкоцветковиє (до 5 см в діаметрі) і крупноцветковие (більше 5 см в діаметрі) клематиси. До Крупноквіткові витким клематисам відносяться сорти і форми з груп Жакмана, Вітіцелла, Ланугіноза, Патенс. До кущовим Крупноквіткові клематисам - сорти і форми з групи Інтегріфолія. Особливо красивими і витонченими вважаються крупноцветковие кле..


Мова  Russian Ukrainian

Отсутствие вестей - само по себе неплохая весть!

Отсутствие вестей - само по себе неплохая весть!